Lubię inspirować się pracą innych, szczególnie, kiedy chętnie dzielą się wskazówkami, pomocami i przydatnymi informacjami. Wiele razy czytałam w Internecie listy z polecanymi narzędziami ułatwiającymi pracę online i kreatywną. Nigdy jednak nie trafiłam na obszerną listę, która wymieniałaby wszystkie, łącząc te fotograficzne, blogowe i uniwersalne. Dlatego udostępniam Ci stworzony przez siebie spis, w którym ujęłam wszystkie (chyba!) narzędzia pracy, jakie wykorzystuję. Wiem, że może się przydać, szczególnie, jeśli działa się na tym samym polu zawodowym. Dla jasności, narzędzia = pomoce, przedmioty, aplikacje, programy, sprzęt i wszystko, co umożliwia mi działanie na polu fotograficznym, blogowym i ogólnie mówiąc kreatywnym.

Dość sporo tego wyszło! Aż sama się zdziwiłam, scrollując gotowy artykuł. Żeby ułatwić Ci korzystanie z listy, zwinęłam poszczególne kategorie w harmonijki. Możliwe, że interesuje Cię jedynie fotografia bądź blogowanie, więc z pewnością prościej będzie poznać narzędzia pracy przedstawione w ten sposób.

Narzędzia pracy. Moyemu

Wystarczy, że klikniesz w podkreśloną nazwę, a przeniesiesz się do strony produktu, bądź miejsca, w którym można dany produkt kupić. Nie wszystkie jednak przedmioty są identyczne z tymi, których używam. Zdarzyło się kilka, których nie znalazłam (dokładnie takich modeli). Zastąpiłam je wtedy inną wersją danego narzędzia lub podlinkowałam do bardzo podobnej rzeczy.

Narzędzia pracy w fotografii
Narzędzia pracy online i blogowe
Uniwersalne narzędzia pracy

W artykule użyłam linki afiliacyjne. Oznacza to, że jeśli klikniesz w nie i kupisz produkt/skorzystasz z usługi, ja dostanę za to drobne wynagrodzenie. Jak jednak widzisz, polecam jedynie te produkty i usługi, z których sama korzystam i jestem zadowolona, więc bez obaw możesz brać i Ty!


Otwieram sklep Moyemu! Moyemu - blog kreatywny

>> Przeczytaj więcej o sklepie <<