BANK ZDJĘĆ
dla Twojego bloga i biznesu 

o mnie

Cześć!

Bardzo się cieszę, że tu jesteś a będzie mi jeszcze milej, jeśli zostaniesz na dłużej. Fakt, że teraz odwiedzasz tę stronę musi oznaczać, że:

  • przyprowadził Cię tu mój BLOG a Ty szukasz inspirujących artykułów o kreatywnym życiu, porad fotograficznych i pięknych kadrów lub pomysłów na projekty kreatywne i instrukcji DIY
  • przeglądasz Internety w poszukiwaniu twórczych umysłów do świetnej WSPÓŁPRACY nad projektami fotograficznymi lub kreatywnymi, a może tej blogowej...?

Niezależnie od tego, do którego punktu możesz siebie przypisać - dobrze, że jesteś - lepiej, trafić nie można!

Nazywam się Weronika Flis i tworzę Moyemu - własne miejsce w sieci i świecie realnym, które pozwala mi dzielić się pracą kreatywną i wiedzą oraz inspirować do twórczego, pięknego życia "po swoyemu" - w indywidualny, najlepszy dla Ciebie sposób. Udowodnię Ci, że się da i ba! - że daje to mnóstwo szczęścia.

Aparat towarzyszy mi od prawie dziesięciu lat. Przez ten czas fotografia stała się moją największą pasją i pomysłem na życie. Studium fotograficzne w Lubelskiej Szkole Fotografii zapewniło mi solidną dawkę wiedzy w tej dziedzinie, którą teraz na co dzień wykorzystuję w swojej pracy. Chęć ciągłego rozwoju pcha mnie do nieustannej nauki, a ciekawość świata i artystyczna dusza nie pozwala dać zamknąć się w ramach i żyć regułami. Choć zdaje się, że nie da się połączyć tych dwóch cech, to przeciwnie - pozwala mi to działać profesjonalnie z jednoczesnym uporem amatora i świeżym umysłem.

W 2017, na Wydziale Politologii UMCS-u w Lublinie uzyskałam tytuł licencjata dziennikarstwa. Nie zamierzam na tym poprzestać, choć obecna przerwa w studiowaniu pozwoli mi wykorzystać i doskonalić zdobyte przez 3 lata umiejętności i wiedzę. Od podstawówki chwalona za lekkość pióra coraz bardziej lubię pisać i każda okazja ku temu jest przeze mnie wykorzystywana, czego dowodem jest między innymi ten blog.

Jeśli mogę coś zrobić własnoręcznie i poMoyemu to bez wahania korzystam z takiej opcji. Uwielbiam poczucie, że w każdej stworzonej osobiście rzeczy kryje się cząstka mnie - poświęcony czas, starania i emocje. Lubię kombinować, próbować, testować… Lubię tworzyć.

Chęć prowadzenia twórczego życia i milion pomysłów na minutę nie pozwalają mi stać w miejscu. Lubię to, że mam ogrom energii do działania, ale lubię też zatrzymać się od czasu do czasu i złapać głębszy oddech. Uwielbiam poznawać nowe, kreatywne osoby a tym bardziej tworzyć wspólnie z nimi świetne rzeczy. Często słyszę, że jestem uparta, co czasem uważam za zaletę, czasem za wadę.

Prywatnie

Nie znoszę zimna, ale szczerze kocham zimę. Moje małe miłości to karmelowe latte, zestaw ciepłego koca i grubych skarpetek, odcienie szarości i beżu. Do tego dobra książka, z której mogę wyciągnąć masę wniosków, „Nigdy w życiu”, widok morza a za chwilę gór i długie podróże samochodem (najlepiej po połowie w roli kierowcy i pasażera). Uwielbiam Toskanię, choć nigdy tam nie byłam, a czasem nawet sobie pośpiewam (szanuję ludzi i ich zdrowie, więc zawsze na osobności).

Close