Bank zdjęć dla Twojego biznesu i bloga

Oferta

W folderze oferty Moyemu znajdziesz dokładne przedstawienie mojej działalności. 

fotografia biznesowa

sesje wizerunkowe i produktowe 

LOGO & IDENTYFIKACJA WIZUALNA

oprawa graficzna dla Twojej firmy 

STRONY INTERNETOWE

Ty i Twoja marka w sieci 

Promuję wyłącznie produkty/usługi dobre jakościowo, które uważam za interesujące dla moich czytelników. Najczęściej takie, które pasują do tematyki poruszanej na blogu i mojego stylu życia. Jeśli jednak oferujesz coś spoza branży fotograficznej, kreatywnej czy biznesowej, także nie wahaj się z wiadomością! Na pewno przemyślę Twoją propozycję.

PŁEĆ

84% czytelników to kobiety.

WIEK

49% czytelników jest w wieku 25-34 lata. 31% reprezentuje przedział wiekowy od 18 do 24 lat.

Czytelnicy Moyemu prowadzą kreatywny styl życia, mają pasje, którym się poświęcają, jednak wszystko po swojemu, aby wyciągnąć z codzienności jak najwięcej uśmiechu i radości. Stawiają pierwsze kroki w budowaniu swojego małego biznesu kreatywnego. Interesują się fotografią, tematami z zakresu biznesu online i blogowaniem. Nieustannie się rozwijają i szukają nowych, przydatnych w życiu rozwiązań. Są mniej lub bardziej artystycznymi duszami, lubią tworzyć i odkrywać, siebie samych nazywają estetami.

FORMY WSPÓŁPRACY:

  • posty gościnne, 
  • artykuły sponsorowane - promocja produktów i usług,
  • testy, recenzje,
  • fotorelacje wydarzeń,
  • organizacja konkursu,
  • wywiady.
Przedstaw mi swoją propozycję lub – jeśli do końca nie wiesz, jak moglibyśmy połączyć siły – po prostu daj znać, że możemy razem coś stworzyć. Na pewno moja głowa pełna pomysłów wykombinuje coś ciekawego i wspólnie osiągniemy efekty, jakich oczekujemy.

kontakt@moyemu.com

Możesz też skorzystać z formularza kontaktowego

Close