promo-image

Dopiero był poniedziałek, a tu już weekend się zaczął. Wam też czas tak szybko płynie? A skoro weekend, to wiadomo – sobotnia polecajka się melduje! Dwa tygodnie temu pisałam wyłącznie o blogach. Dziś, oprócz nich, mam dla Was kilka innych, interesujących miejsc w sieci.

 

Sobotnia polecajka .2 | My small big creation

 

SOBOTNIA POLECAJKA .2

 

BLOGI

 

321startDIY

Blog Agnieszki to tak pozytywne miejsce, że aż chce się tworzyć. Mnóstwo instrukcji DIY, świetne grafiki i wiele porad, a wszystko to ubrane w kolory, które pobudzają kreatywność! Za każdym razem, kiedy jestem na jej blogu, mam wyrzuty sumienia, że za mało tworzę. I to jest świetne!

Agnieszka Maciąg

Modelka, dziennikarka, piosenkarka, pisarka, prezenterka – to właśnie Agnieszka. Pełna energii, otwarta na nowe, głodna życia, piękna mama i żona, zakochana w zdrowiu i naturalności – tak ją widzę. Blog Agnieszki wciągnął mnie na dobre, kiedy zaczynałam interesować się zdrowym odżywianiem. 

Na swoim blogu porusza nie jeden temat z życia wzięty. Dzieli się swoim spojrzeniem na świat, doświadczeniami, emocjami, ale także bardziej przyziemnie – zaprasza do swojej kuchni, świata mody, biblioteki, do swoich miejsc. Nie sposób przedstawić w tak krótkim akapicie tego, co możesz znaleźć dla siebie na blogu Agnieszki. Ta kobieta po prostu zaraża radością i niesamowicie inspiruje. 

The Great Kate

Kasia kolorowo zaprasza do świata twórczości, przedstawiając swoje pomysły na DIY. Do tego porcja ‚zrób to sam’ dla urody, odrobina pyszności, świetne materiały do pobrania i tona inspiracji. Tego bloga nie da się ominąć. 

Polenka

Blog Magdy to w dużej mierze DIY – ale w jakim wydaniu! Na początku trafiłam na jej Instagram, gdzie moją uwagę skupiły przepiękne zdjęcia. Taka czystość, przejrzystość, prostota – w najlepszym tych słów znaczeniu!

Socjopatka

Dagmara jest socjologiem medycyny oraz socjologiem zasobów ludzkich i karier zawodowych. Na swoich blogach porusza tematy, które – czy tego chcemy, czy nie – dotyczą nas wszystkich, na co dzień. Każdy post czytałam z wielkim zaciekawieniem, co ciekawe – praktycznie każde słowo znalazło potwierdzenie w moim otoczeniu.  

Creative Light

To, co znane – w innym świetle. Kreatywnym, rzecz jasna! Trafiłam na bloga Kasi, kiedy szukałam informacji odnośnie kolorów i tworzenia grafik na bloga. Na swoim blogu podrzuca świetne materiały z zakresu grafiki czy blogowania, wiele inspiracji oraz przydatne w Internecie narzędzia.

 

Sobotnia polecajka .2 | My small big creation

 

STRONY

 

Photography by Zack Arias

 

Sobotnia polecajka .2 - Photography by Zack Arias | My small big creation

 

Portfolio Zacka to przede wszystkim świetny street. Był czas, kiedy to na tym skupiałam swoją uwagę fotograficzną. Wtedy właśnie trafiłam na tę stronę. Niesamowite wyczucie momentu, idealne kompozycje i gra kolorów. Oprócz tego świetne portrety, które przemawiają – aż chce się poznać ich bohaterów. 

 

Tara McKinney

 

Sobotnia polecajka .2 - Tara McKinney | My small big creation

 

Tara pokazuje kobiecość. W świecie XXI wieku cielesność na zdjęciach nie dziwi, jednak te fotografie nie reprezentują pustej nagości. To kadry, które mówią do odbiorcy. O czym mówią? O tym, że seksowna kobieta nie równa się wulgarnej, a sensualność można przedstawiać w wyrafinowany sposób. Piękno – to temat przewodni zdjęć Tary. 

 

INSTAGRAM

 

@creativeshot

Sobotnia polecajka .2 - Creative Shot, Instagram | My small big creation

 

Ileż tu można znaleźć inspirujących zdjęć! Profil jest zbiorem zdjęć kreatywnych fotografów, którzy przedstawiają swoje imponujące ujęcia. Są w nich emocje, i to przyciąga. 

Co więcej, Ty także możesz zaprezentować tam swoje fotografie! Wystarczy, że odpowiednio otagujesz dodawane zdjęcie.

 

@stephaniebryan

Sobotnia polecajka .2 - Stephanie Bryan, Instagram | My small big creation

 

Szczęśliwe, pełne miłości, zabawy i emocji dzieciństwo – to myślę, kiedy widzę fotografie Stephanie. W tych zdjęciach kryje się taka dawka radości, mądrości, ciekawości dziecięcej, że nie sposób przyjąć ich w całości za jednym spojrzeniem. Nad tymi kadrami trzeba spędzić trochę czasu, aby w pełni poczuć to, co starają się wywołać w odbiorcy. O takiej codzienności marzę nawet będąc większym dzieckiem. 

 

@pieknoukrytewdetalach

Sobotnia polecajka .2 - Piękno ukryte w detalach, Instagram | My small big creation

 

Minimalizm. Po prostu. Dużo bieli, fotograficzna „czystość”. Uwaga skupiona dokładnie w tym punkcie, który na zdjęciu jest najważniejszy. Osobiście widzę w fotografiach Agnieszki jej miłość do natury, chęć złapania chwili za nogi i szczery uśmiech do codzienności. Na ile to jest prawdą – tego nie wiem, ale z pewnością właśnie taki przekaz kryje się w jej kadrach. 

 


Sobotnia polecajka czeka na wasze propozycje!

Jakie ciekawe miejsca w sieci dorzucilibyście do dzisiejszej listy? 

 

Ściskam,
Weronika

promo-image