Jest sobota, pogoda nie zachwyca… Jaki z tego morał? Pora na dobrą dawkę inspiracji! Dziś Sobotnia Polecajka to tylko (?) 3 linki. Ilość poleceń mniejsza niż w poprzednich Polecajkach, ale za to jak warte odwiedzenia są te miejsca! To jak, kawa gotowa? Zaczynamy? 

 

Sobotnia Polecajka .3

 

STEPHANIE BRYAN

O Stephanie wspominałam Wam już w poprzedniej Sobotniej Polecajce, zapraszając Was na jej Instagrama. Co ta kobieta tworzy, to ja nie mam pytań… Tak piękne zdjęcia mogłabym oglądać godzinami. Z każdej fotografii Stephanie aż biją emocje, ciepło, miłość, radość życia… Marzę o tym, bym mogła kiedyś zrobić tak piękne pamiątki swoim dzieciom. 

Stephanie na swoim blogu przedstawia swoje zdjęcia, a oprócz tego podpowiada, jak stworzyć idealne kadry. Przeczytacie u niej o świetle w fotografii, parametrach, jakie powinniście ustawić oraz o sprzęcie fotograficznym, który poleca. Generalnie – klimat niesamowity. Biegnijcie tam szybciutko!

Sobotnia Polecajka .3 | My small big creation

 

SUPERSTYLER

Marta i Janek to ostatnio mój numer jeden nie tylko pośród blogów, ale i w mediach społecznościowych. Ich InstaStory nie raz poprawiło mi humor, wywołało śmiech, czasem wryło w ziemię. Nietypowe małżeństwo, rodzice Miecia i Zyzia, dwójka ludzi, którzy nie boją się wyrażać swoich poglądów wobec tysięcy (może setek tysięcy) czytelników. Zawsze szczerze, bez tabu, konkretnie. Humor i dystans, ale też mnóstwo wartościowych tekstów w istotnych tematach życia w rodzinie. 

Przeczytacie tu o modzie, życiu małżeńskim i rodzinnym, wychowaniu dzieci, gotowaniu, zdrowiu czy stylu życia. Niby wszystko w kupie. Niby rzadko mi się podobają blogi z taką ilością kategorii. U Marty i Janka jest inaczej, bo jest… po ludzku. 

U Superstyler’ów często widzę komentarze odnośnie reklam na ich blogu czy w social mediach. Nasuwa mi się wtedy myśl, że gdyby wszystkie reklamy wyglądały jak u nich, to świat byłby piękniejszy, serio. 

Sobotnia Polecajka .3 | My small big creation

 

VOLANTIFICATION

Michał potrafi pisać w taki sposób, żeby trafić do odbiorcy. Ale uwaga, do odpowiedniego odbiorcy. Tam nie ma miejsca na fochy za przeczytane słowa, na sztywność i brak dystansu do siebie i życia. „W tym miejscu lubimy atrakcyjne kobiety i świetne związki. Nie mówimy, że pieniądze są nieważne. Nie spinamy się, nie traktujemy wszystkiego serio i lubimy się śmiać. Jeśli narzekamy to tylko po to, żeby coś zmienić. Znamy słowo sarkazm. Czytamy książki. Pijemy whisky. Uprawiamy sport, dobrze się odżywiamy i pływamy w morzu. Chcemy żyć tak, żeby kiedyś napisać wspaniałą biografię.” – to mówi samo za siebie. Więc jeśli tylko masz wolne… hm, jakieś kilka dni swojego życia – nie spędzisz tam pięciu minut – to zmykaj szybko na bloga Volanta. 

 

Sobotnia Polecajka .3 | My small big creation

 


Życzę Wam cudownego, spokojnego (lub nie – jak wolicie!) długiego weekendu. I słoneczka – jeśli nie na niebie, to w środku ♥

A jeśli Sobotnia Polecajka przypadła Wam do gustu – koniecznie poślijcie ją w świat! Niech inni też się zainspirują!