BANK ZDJĘĆ
dla Twojego bloga i biznesu 

współpraca

Wszelkie formy współpracy są dla mnie warte rozważenia – jeśli chodzi Ci po głowie taka, której nie ujęłam tu na stronie, koniecznie przedstaw mi swoją propozycję w mailu! Współpraca jest kluczem do sukcesu, a przecież i Ty i ja do niego właśnie dążymy.

Do każdej propozycji podchodzę indywidualnie, a każdy pomysł warto omówić przy dobrej kawie ♥

 

Współpraca Moyemu… to miejsce pełne inspiracji, w którym dzielę się wiedzą i doświadczeniem w budowaniu małego biznesu kreatywnego i uczę fotografii zgodnej z własnym zmysłem artystycznym. Swoimi postami, fotografiami i działaniami zachęcam do ciekawego przeżywania codzienności w sposób kreatywny i indywidualny jednocześnie. Nie zapomnij przeczytać nieco więcej o mnie. Jeśli chodzi o płeć, społeczność Moyemu budują po połowie kobiety i mężczyźni, z czego prawie połowa czytelników jest w wieku od 25 do 34 lat. 25% z nich nie skończyło natomiast 25 roku życia.

Czytelnicy Moyemu prowadzą kreatywny styl życia, mają pasje, którym się poświęcają, jednak wszystko po swojemu, aby wyciągnąć z codzienności jak najwięcej uśmiechu i radości. Stawiają pierwsze kroki w budowaniu swojego małego biznesu kreatywnego. Interesują się fotografią, tematami z zakresu biznesu online i blogowaniem. Nieustannie się rozwijają i szukają nowych, przydatnych w życiu rozwiązań. Są mniej lub bardziej artystycznymi duszami, lubią tworzyć i odkrywać, siebie samych nazywają estetami.

Promuję wyłącznie produkty/usługi dobre jakościowo, które uważam za interesujące dla moich czytelników. Najczęściej takie, które pasują do tematyki poruszanej na blogu i mojego stylu życia. Jeśli jednak oferujesz coś spoza branży fotograficznej, kreatywnej czy biznesowej, także nie wahaj się z wiadomością! Na pewno przemyślę Twoją propozycję.


 Współpraca na blogu:

  • posty sponsorowane, promujące Twój produkt/usługę (cykl postów lub pojedyncze wpisy)
  • testy i recenzje,
  • organizacja konkursu,
  • fotorelacja wydarzeń i wyjazdy sponsorowane,
  • posty gościnne,
  • współpraca w social media.

 Współpraca fotograficzna:

  • stylizowane, spersonalizowane fotografie do wykorzystania w social media i na blogu,
  • fotografia produktowa,
  • lifestyle’owe zdjęcia Twoich produktów,
  • sesje wizerunkowe (Lublin).

 


Chcesz współpracować?

Przedstaw mi swoją propozycję lub – jeśli do końca nie wiesz, jak moglibyśmy połączyć siły – po prostu daj znać, że możemy razem coś stworzyć. Na pewno moja głowa pełna pomysłów wykombinuje coś ciekawego i wspólnie osiągniemy efekty, jakich oczekujemy :)

kontakt@moyemu.com

 

Close